Podnikatelský balíček

Nejdřív se na 15–20 minut potkáme online, abychom se trochu poznali a řekli si, zda si sedíme a chceme spolu do toho jít. Vstupní minikonzultace je zdarma a je podmínkou další spolupráce. Jsem osoba divoká a neprůměrná a nemusím sedět každému. Stejně tak jako každý člověk nebo každý projekt nemusí sedět mně. Můj čas je omezený, takže nemohu pomoci každému.

Jste na volné noze a už to na vás někdy padá? Potřebujete pošťouchnout, s někým nestranným všechno probrat a vymyslet pár nových svěžích nápadů, co dál? Podnikám od roku 2016 a prošla jsem tolik slepých uliček a naučila se tolik dovedností, že bych mohla rozdávat. A o tom tenhle balíček je. Mrknu komplexně na to, co děláte a dám vám zpětnou vazbu. Poradím, jak se chránit, jak bojovat s hejty, kopírátory, jak na krizovou komunikaci. Taky jak budovat značku nebo jak úspěšně vystoupit v médiích.

Kouknu na vše, co a jak děláte a dám vám na to zpětnou vazbu a základní nápady, co a jak by šlo udělat líp, jinak. Můžeme se potkat u kafe nebo online, to už nechám na vás. Víc než 1,5 hod neudržím pozornost, takže delší setkání by nedávalo smysl. Kolem toho si ale pokecáme i před tím, abych věděla, co vás nejvíc pálí, a potom, abych se dozvěděla, co jste s mými radami podnikli a kde a co třeba potřebujete dotáhnout.

Kromě všeho, co obsahuje malý balíček se koukneme na zoubek dalším důležitým tématům: