Podcastový koučink

Nejdřív se na 15–20 minut potkáme online, abychom se trochu poznali a řekli si, zda si sedíme a chceme spolu do toho jít. Vstupní minikonzultace je zdarma a je podmínkou další spolupráce. Jsem osoba divoká a neprůměrná a nemusím sedět každému. Stejně tak jako každý člověk nebo každý projekt nemusí sedět mně. Můj čas je omezený, takže nemohu pomoci každému.

Pokud byste chtěli taky okaučovat,
abyste nemuseli svůj podcast prokaučovat

microphone-white

Jsem vystudovaná herečka a moderátorka, 7 let jsem hrála profi divadlo, 7 let jsem dělala redaktorku na TV Prima a TV Nova. Mluvené slovo mám v krvi a ráda poradím i ostatním tvůrcům, když s ním bojují v rámci příprav podcastu.

Pomůžu vám nastartovat vysněný podcast. Poradím, jak si připravit text, co si s sebou vzít do studia, kde budu s vámi a přímo u mikrofonu poradím tisíc maličkostí kolem práce s hlasem a mluveným slovem. Můžu poradit i se střihem a finální přípravou podcastu pro vykopnutí do světa.

Co pro vás udělám?

A co pro vás dělat nebudu?

Pomůžu vám dotáhnout první díl podcastu až do konce. Podle toho, jaký druh podcastu budete dělat (one man / one woman show nebo rozhovory), budeme online nebo po telefonu ladit spoustu dalších věcí.

Coby bývalá novinářka můžu vysvětlit základní pravidla novinářské práce při natáčení rozhovorů. Nebo když budete chtít místo teorie víc praxe, skočíme podruhé do studia a natočíme druhý díl, ať si upevníte vše, co se se mnou naučíte u dílu prvního.

Pokud máte zájem, co dál? Napíšete mi na mail alice@4kavky.cz, který balíček chcete, já vám pošlu fakturu a po zaplacení začneme ladit termín ve vámi vybraném i vámi placeném pražském podcastovém studiu. (Chcete mě v Brně nebo Ostravě? Napište, třeba to nějak vymyslíme.)

Reference

Ivana Štefková

psycholožka a vypravěčka

Když zkouším něco nového, zpravidla se chvíli hledám a sama se leckdy nenajdu. Když jsem začala točit audio stopy do svého kurzu, Alice mě upozornila, že dávám nelogické důrazy na zvláštní slova ve větách. Zatímco mě to očividně bavilo, posluchač se kvůli tomu ztrácel. Takže co s tím? Požádala jsem Alici, jestli by si mě vzala na paškál a novou érou mě provedla.

A ona kývla! Jupí! Už první setkání bylo k nezaplacení. To nejlepší – vím, že to ve stanoveném čase zkrátka natočíme. Alice je stejně jako já orientovaná na akci a na výsledek, zároveň umí udělat parádně zábavný i celý proces. Z našeho druhého setkání jsem během dne rovnou vykopla veřejný podcast Ivana mluví.

Učení s ní mě nejen baví, ale i neuvěřitelně posouvá! Pohlídá mi důrazy, upozorní mě na chvíle, kdy mi ujede výslovnost, a především střeží kompaktnost celku. Ví, kdy mi klesá energie i co udělat pro to, abych ji zas rychle nahodila. A to je k nezaplacení! Má obrovskou empatii. Pozná, kdy povzbudit a kdy poprudit. A to nejlepší? Pohlídala, že jsem to i v mluveném projevu já.

Martin Kavka

milovník newsletterů, českých neologismů a dobrého obsahu

Alice mě koučuje už u druhého podcastu. Díky ní vznikly nejdříve Newslettery, teď mi pomáhá s každou epizodou Tvůrcastu. Bez ní by to nešlo. Rozhodně ne tak dobře a hladce. Je boží, a pokud chcete odšpuntovat podcast, určitě chcete mít po boku Alici.